Kalite Anlayışımız

Kalite Anlayışımız

Kalite Anlayışımız

4 kıtada 50 ülkeye üretim yapan Ulusoy Elektrik, iş süreçlerinin tüm aşamalarında ulusal ve uluslararası standartları benimsemektedir. Mükemmellik anlayışını içselleştiren Ulusoy Elektrik, sahip olduğu kalite akreditasyonları ile yurt içindeki saygınlığını yurt dışı pazarda da devam ettirme hedefiyle faaliyet göstermektedir. Müşterilerinin istedikleri şartları ve yasal mevzuatları sağlarken, hep aynı kalitede ürünü üretmeyi taahhüt ederek hizmet vermektedir.

Ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yapan Ulusoy Elektrik ürünlerine uygulamış olduğu rutin ve tip testler, sertifikalar ile de kalitesini belgelendirmiştir.  70’den fazla ülkeye ihracat yapan Ulusoy Elektrik ürünleri, TSE ve ISO belgelerinin yanı sıra IEC standartlarına göre uyarlanmaktadır. Bunun yanında Rusya ve Türk Cumhuriyetleri’ne yapılan ihracatta Rusya Gost standartlarına opsiyonel olarak uygun üretim bulunmaktadır.

Ayrıca Ulusoy Elektrik uluslararası geçerliliği olan Türk-Ak akreditasyonu ile de trafo ürünlerinin testlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.