30. Energetab Uluslararası Endüstri Fuarı’na Katılıyoruz

12-14 Eylül tarihleri arasında Polonya’da düzenlenecek olan 30. Energetab Uluslararası Endüstri Fuarı’nda yerli teknoloji ürünlerimizi sergileyeceğiz.

 

Enerji sektörünün önemli temsilcilerini buluşturan Energetab, enerji endüstrisindeki yeni gelişmeleri ve teknolojilerin sergilenmesini sağlayan önemli fuarlardan bir tanesidir. Fuarda Asya ve Avrupa’daki 20 farklı ülkeden 750’nin üzerinde katılımcının ürünlerini sergilemesi beklenmektedir.


Ulusoy Elektrik de hava yalıtımlı HMH serisi hücreleri ile fuardaki yerini almaktadır. Avrupa pazarına yönelik çalışmalarına büyük bir hız veren Ulusoy Elektrik geçtiğimiz yıl faaliyete aldığı yeni ürünü trafolar ile bölgede önemli bir atılım yapmakta ve yükselişine ivme kazandırmaktadır. 2016 yılında Ulusoy Elektrik Almanya satış ofisi faaliyete girmiştir. 2017 yılında ise sektörün uzman firmaları ile kurulan yeni bayilik anlaşmaları ve Finlandiya, İspanya, İtalya, Portekiz’e başlayan sevkiyatlar ile önümüzdeki yıllarda Ulusoy Elektrik’in adının Avrupa’da daha çok duyulacağına işaret etmektedir.